1.    Podmiot ubiegający się o przyłączenie do sieci przedkłada Spółce sporządzony projekt budowlany przyłącza/sieci, który należy złożyć do uzgodnienia w 2 egzemplarzach.
2.    W przypadku konieczności prowadzenia przewodów wodociągowych i/lub kanalizacyjnych przez grunty osób trzecich, inwestor winien uzyskać i przedłożyć w ZWiK Police Sp. z o.o. pisemną zgodę właścicieli tych terenów na ich lokalizację, a dla sieci – notarialną służebność.
3.    W celu przedłożenia projektu przyłączy/sieci do uzgodnienia można skorzystać ze wzoru wniosku o uzgodnienie dokumentacji technicznej dostępnego w siedzibie Spółki oraz na stronie internetowej przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjnego.
4.    Miejscem wpływu zgłoszeń jest Biuro Obsługi Interesantów, które jest zlokalizowane w siedzibie ZWiK Police przy ul. Grzybowej 50 w Policach.
5.    Uzgodnienie dokumentacji technicznej następuje w terminie 30 dni od daty wpływu wniosku do ZWiK Police Sp. z o.o.
6.    Do określonego powyżej terminu nie wlicza się terminów przewidzianych w przepisach prawa do dokonania określonych czynności, terminów na uzupełnienie wniosku, okresów innych opóźnień spowodowanych z winy podmiotu wnioskującego o uzgodnienie dokumentacji albo z przyczyn niezależnych od przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjnego.

Inne informacje:

Komórką organizacyjną upoważnioną do kontaktów z podmiotami ubiegającymi się o uzgodnienie dokumentacji technicznej jest:

Dział Techniczno-Inwestycyjny, Modernizacji i Remontów.
tel. 91 42-41-318,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
adres do korespondencji:
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o., ul. Grzybowa 50, 72-010 Police


W zależności od formy kontaktu Dział Techniczno-Inwestycyjny, Modernizacji i Remontów udziela dla podmiotów ubiegających się o przyłączenie do sieci niezbędnych informacji na poniżej opisanych zasadach:
•    w formie pisemnej dostarczonej na adres korespondencyjny Spółki lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
•    w formie konsultacji telefonicznych – tylko w wyznaczone dni, tj. wtorek i czwartek w godz. 8: 00-15: 00 chyba, że wskazane dni są dniami ustawowo wolnymi od pracy,
•    w formie bezpośredniego spotkanie w siedzibie Spółki z pracownikiem Działu - tylko po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania


pdf Wniosek o uzgodnienie dokumentacji technicznej

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem